8/25/2005

На виборах мера за Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА проголосувало б понад 38% киян

ПОЛІТИКА. На виборах мера в 2006 році за теперішнього мера Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА готові проголосувати 38,6% киян. Такі результати дослідження, проведеного маркетинговим агентством "ThinkTank" з метою визначити соціально-політичну ситуацію в Києві напередодні виборів міського голови, депутатів міської і районних рад. Водночас, за словами директора агентства Павла КАРАЙЧЕНЦЕВА, частина киян вважають, що ОМЕЛЬЧЕНКО не повинен висувати свою кандидатуру, хоча КАРАЙЧЕНЦЕВ і відзначає, що більш відомого і впізнаваного кандидата на посаду мера в столиці немає. «Те, що інші кандидати відсутні, свідчить той факт, що розрив між ОМЕЛЬЧЕНКОМ та іншими кандидатами складає близько 30%», – підкреслює він.


Тим часом, відповідно до дослідження, за віце-прем'єра Миколу ТОМЕНКА готові проголосувати 11% респондентів, за народного депутата, лідера Християнсько-ліберальної партії України, Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО – 10,7%, за радника прем'єр-міністра Михайла БРОДСЬКОГО – 4,1%, за колишнього заступника міністра транспорту Івана САЛІЯ – 4%, за народного депутата Володимира БОНДАРЕНКА – 3,9% опитаних, за народного депутата, колишнього депутата Київради Михайла ПОЖИВАНОВА – 1,6%, за міністра палива й енергетики Івана ПЛАЧКОВА – 1,3%, за депутата Київради Віталія КОМОВА – 1%. За іншого мера проголосувало б 5,6%, а 16,2% респондентів вагаються з відповіддю
Дослідження проводилося з 1 по 15 серпня 2005 року. Загальна кількість опитаних складає 2037 осіб, похибка не перевищує 1,5%.

0 коментарі:

Отправить комментарий