1/22/2015

Волинянок запрошують балотуватися на місцеві вибори-2015

Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Від локальних дій до єдиної країни» (місцеві політичні платформи жінок) та подати ваші кандидатури, якщо у Вас є бажання балотуватися на місцеві вибори-2015, - інформують організатори.
Ми обираємо 20 найактивніших учасниць. Вік і професія значення не мають. Головне – ваше бажання навчатися, працювати, активна життєва позиція і любов до свого міста. 


Волинянок запрошують балотуватися на місцеві вибори-2015Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Від локальних дій до єдиної країни» (місцеві політичні платформи жінок) та подати ваші кандидатури, якщо у Вас є бажання балотуватися на місцеві вибори-2015, - інформують організатори.
Жінки складають 53% населення та 55% виборців України, однак їх кількісне представництво у органах місцевої влади є низьким. Аналізуючи ситуацію після парламентських виборів 2014 р. на місцевому рівні,  відзначаємо збільшення мотивації жінок щодо активної участі у житті громади. Водночас жінки мають основні перешкоди досягнення успіху на виборах: це власні фінансові можливості, обмеження доступу до медіа,  недостатня обізнаність із реаліями депутатства та низька поінформованість про активних жінок у місцевих громадах.

Для участі у проекті треба заповнити анкету і надіслати її на адресу: aktivgromada.lutsk@gmail.com

Проект   «Від локальних дій до єдиної країни» (місцеві політичні платформи жінок), полягатиме у наданні майбутнім кандидаткам на місцевих виборах фахових знань та вмінь для ведення своєї комунікаційної та виборчої кампанії, політичної діяльності, підвищення рівня обізнаності щодо проблематики прав людини на тренінгах «Депутатська майстерня»; популяризація учасниць на інформаційних ресурсах та поширення інформації про них у медіа; набуття досвіду та ознайомлення із реаліями жінок-активісток інших областей; участь у громадському жіночому Форумі «Від локальних дій до єдиної країни» у місті Одеса у квітні 2015 року.

Проект не представляє інтересів жодної партії чи політичної організації, а є виключно громадською ініціативою. Проект виконується громадською організацією «Успішна жінка» у Херсонській та громадською організацією «Гендерний центр» у Волинській області за підтримки Українського Жіночого фонду.

Відбір триватиме до 26 січня 2015 року. Заповнити анкету Ви можете вже сьогодні! Не зволікайте! 

Анкету можна заповнити тут - https://docs.google.com/document/d/1MUv3WDof4jwYhLv5UTMQej7yACbMASEo4EoicPv6QdE/edit

Детальна інформація на нашій сторінці у Фейсбук – 
https://www.facebook.com/profile.php?id=911820505509638&ref=ts&fref=ts