1/22/2015

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

16 січня 2015 року № 4
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів
Відповідно до частини четвертої статті 3, частини другої статті 13, статті 21, частин десятої – дванадцятої, чотирнадцятої статті 22, пункту 2 частини четвертої, частин п’ятої, сьомої, дев’ятої статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 – 13, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія  постановляє:
1. Внести зміни до складу Вінницької обласної виборчої комісії, сформованого постановою  Центральної виборчої комісії від 10 листопада 2011 року № 132 "Про новий склад Вінницької обласної виборчої комісії", згідно з додатком  1.

2. Внести зміни до складу Дарницької районної в місті Києві виборчої комісії, сформованого постановою Центральної виборчої комісії від 16 квітня 2014 року № 292 "Про новий склад Київської міської та склад районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів", згідно з додатком 2.

3. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

4. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати Вінницькій обласній та Київській міській державним адміністраціям для передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Заступник Голови Центральної виборчої комісії   Ж. УСЕНКО-ЧОРНА