4/20/2015

Семинога і Васецький хочуть будувати партію “Черкащани”

Народний депутат кількох скликань, черкащанин Анатолій Семинога запропонував черкаській обласній Координаційній народній раді разом створювати крайову партію “Черкащани”, яка має вирости із громадської організації “Об’єднання територіальних громад”, де зібрались найбільші сільськогосподарські товаровиробники області. Щоб висловити своє бачення майбутньої співпраці Анатолій Семинога разом із депутатом обласної ради Олегом Васецьким прийшли на засідання активу руху “За єдність, реформи і справедливість”.

Олег Васецький
Олег Васецький
“Як великі сільськогосподарські товаровиробники ми, в принципі, не маємо великої потреби йти в політику, – чесно зізнався Олег Васецький, директор ПрАТ НВФ “Урожай”. – Однак ми відчуваємо небезпеку, що і на Черкащині до влади можуть прийти такі собі “мотороли” і “бєси”, які спробують тут роздмухати “Черкаську народну республіку”. А услід за ними може прийти Росія із своїм інформаційним та військовим ресурсом. Ми цього не хочемо, нам потрібна стабільність, можливість чесно працювати і платити податки. Ми як представники бізнесу у першу чергу зацікавлені у тому, щоб Україна була Україною, сильною і незалежною державою. Нас багато чого навчив приклад Ріната Ахметова, який грався то в Україну, то в Росію, і догрався до війни, а в результаті – до знищення його промислової імперії. І нам потрібні такі, як ви, активісти Революції Гідності, які також прагнуть процвітання України, для того, щоб разом почати будувати її з низу”.
“Якщо ви долучитесь, то процес побудови крайової партії пройде швидше, краще і якісніше, – додав Анатолій Семинога. – Ми разом побудуємо партію нового типу – не під вождя із Києва, а з сіл і селищ. Партію, у якій не буде керівника, а вона тісно співпрацюватиме з громадами і даватиме їм можливість реально отримати владу на місці і скористатись нею. Ми маємо почати самі реалізовувати реформи на місцевому рівні, бо окрім нас, вони нікому у столиці і не потрібні. Тим більше там на кожному кроці там вражаючий непрофесіоналізм і безграмотність”.
DSC_21 (4)
Після тривалої дискусії Координаційна народна рада позитивно оцінила процес розбудови черкаської крайової партії.
“Потреба у такій місцевій крайовій партії справді назріла, оскільки великим столичним вождям рейтингових політичних проектів до потреб простих черкащан байдуже, і виглядає повним абсурдом, коли вони там, на Печерських пагорбах, вирішують, хто має стати депутатом сільської ради. Тим більше, що більшість цих проектів віртуальні, і ніхто не знає їхніх активістів на місцях, – погодився із гостями народний депутат VII скликання, співголова руху Леонід Даценко. – Однак у нас принципова вимога – там не має бути одіозних представників режиму Віктора Януковича. Звісно, ми не маємо права сьогодні цуратися всіх, кого свого часу загнали у Партію регіонів, ми повинні сказати, що це була злочинна організація, яка діяла злочинними методами, але не всі її “раби” були злочинцями, більшість стали її членами через страх за свою роботу, за бізнес. Але були і такі, які займались рейдерством, вимаганням грошей, організацією “тітушок”, фальсифікацій на виборах, тиском і залякуванням людей. З такими нам не по дорозі”.
Даценко наголосив, що сьогодні, якщо майданівська народна еліта об’єднає свої зусилля із економічною елітою Черкащини, то може сформуватись потужна сила, яка реально впливатиме на політику в області і на практиці через перемогу на місцевих виборах дасть владу громадам.
На Координаційній народній раді вирішили запропонувати Олегу Васецькому як представнику “Об’єднання територіальних громад” увійти у співголови руху “За єдність, реформи і справедливість”, і створити робочу групу по вивченню питання співпраці у творенні партії “Черкащани”.
Тетяна Воронцова

0 коментарі:

Отправить комментарий